PREČO NIE? /SK/

Kategórie

BOOKING

| Rock |


Prečo nie? To býva častá odpoveď členov kapely na otázku: „Prečo ste si zvolili taký názov?“ Áno, áno, pre niekoho možno hlúpe, či príliš jednoduché, no skrytý význam ponúka aj opodstatnenia ako: „Prečo nehrať o Bohu?“ alebo „Prečo nebyť inými v tomto svete?“ a podobne. Dnešný pokrútený svet potrebuje ľudí, ktorí sú iní, ktorí plávajú proti prúdu a ukazujú „zle idúcim“ správny smer. A presne o tom hovoria aj ich vlastné texty. Nenájdete v nich chválospev či priamu oslavu Pána Boha, ale skladbami sa skupina snaží zvestovať ľuďom, že ich trápenie a každodenné starosti nie sú zmyslom tohto sveta. Každý môže kráčať správnou cestou, treba ju len nájsť.
Hudobný štýl kapely sa uberá od rocku až po post-grunge. O ostatnom netreba písať, treba počuť.
Aktuálnu podobu skupiny majú na svedomí štyria chalani: Miroslav Valko (bicie), Branislav Maliník (basgitara), Ľuboš Dundek (sólovka, spev) a Jaroslav Jurenka (el. gitara, spev).
V rokoch 2007 až 2012 boli známi pod názvom All4You v rovnakej zostave ako dnes. Ich úplne začiatky však od roku 2004 tvorila bezmenná kamarátska formácia dvoch dievčat a piatich chalanov.
„Prečo nie?“ si svojou hudbou získali obľubu mnohých a budú radi ak si získajú práve aj tú vašu.

Členovia:

Miroslav Valko (bicie)

Branislav Maliník (basgitara)

Ľuboš Dundek (sólovka, spev)

Jaroslav Jurenka (el. gitara, spev).

Details